Menu
شنبه, 04 بهمن,1399

آرشیوخبر

اخبار

آقای محمدی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را  تسلیت گفتند.

آقای محمدی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفتند.

پیغمبری که عمری غمخوار امتش بود

روی کبود زهرا (س) اجر نبوتش بود؟

فاطمیه قصه گوی رنجهاست فاطمیه تفسیر سوز مرتضی ست

فاطمیه شعر داغ لاله است قصه ی زهرای 18 ساله ست

فاطمیه شرح دیوار و در است دفتر در مقام سخت زینب پرور است

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را بر عموم مسلمانان تسلیت عرض می کنم.

شنبه, 27 دی,1399/نویسنده: markaz/تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:

پنجمین همایش ملی فرهنگ کار" برگزار می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری «پنجمین همایش ملی فرهنگ کار» با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا در هجدهم اسفند، خبر داد:

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: " ابراهیم صادقی فر " رئیس پنجمین همایش ملی فرهنگ کار، با تاکید بر اهمیت و لزوم ارتقاء فرهنگ کاردر جامعه گفت : این همایش از سوی دفتر امور فرهنگی و با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی در دو بخش برگزار می‌شود.

وی افزود: در بخش گفت و گوی ویدئو کنفرانسی با تعدادی از وزرا و معاونین وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیران کل اجرایی، آخرین وضعیت فرهنگ کار در کشور، آسیب شناسی و چالش‌های پیش رو و راهکارهای ارتقاء آن بررسی می‌شود.

صادقی فر گفت: در بخش علمی نیز، ارائه مقالات علمی پژوهشی در حوزه فرهنگ کار و ارتقاء آن در دستور کار دبیرخانه قرار دارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری، سال « جهش تولید» نامگذاری شده است و از طرف دیگر تحریم‌های ظالمانه و یک جانبه اقتصادی شرایط رابرای هموطنان سخت کرده است، توجه بیشتر به فرهنگ کار، ارتقاء و نهادینه کردن آن درسطح جامعه از اولویت‌های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است‌.

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: توسعه اقتصادی - اجتماعی کشور، افزایش کیفیت تولیدات ملی و اقبال عمومی به آن‌ها، افزایش سطح رفاه اجتماعی، امنیت شغلی و اعتماد عمومی به دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف اقتصادی، ارتباط مستقیمی باارتقاء فرهنگ کار در جامعه دارد و این همایش این موضوع را دنبال می‌کند.

صادقی فر افزود: این همایش با محور سیر تحول فرهنگ کار و جایگاه ارزشمندی آن در ایران با رویکرد بین نسلی و همچنین مطالعه تطبیقی فرهنگ کار در ایران و سایر کشورهای جهان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی ،اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، نقش تشکل‌های کارگری وکارفرمایی و سازمان‌های مردم نهاد در ارتقای فرهنگ کار را از دیگر محورهای این همایش برشمرد و افزود: نقش رسانه و هنر در ارتقاء فرهنگ کار، نقش و جایگاه فرهنگ کار در اقتصاد مقاومتی وجایگاه فرهنگ کار در بیانیه دوم انقلاب اسلامی نیز از جمله محورهای آن است.

وی جایگاه فرهنگ کار در برنامه‌های توسعه، اسناد بالادستی و سند چشم انداز1404 کشور و تحولات آینده کار و فرهنگ کار در فضای مجازی را نیز از دیگر محورهای همایش ملی فرهنگ کار بر شمرد.‌

دوشنبه, 22 دی,1399/نویسنده: markaz/تعداد نمایش ها (26)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:
12345678910انتها
دی ان ان