Menu
شنبه, 04 بهمن,1399

جزئیات خبر

EasyDNNNews

راه‎اندازی بازارچه خود اشتغالی زنان در خدابنده

منتشر شده در شنبه, 27 شهریور,1395

راه‎اندازی بازارچه خود اشتغالی زنان در خدابنده

بازارچه خود اشتغالی زنان در خدابنده

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای خدابنده ، ماهرخ بلوری اظهار کرد:حمایت گروه‌ها و تشکل‌های ایجاد شده توسط زنان استان در شهر و روستا از طرح‌های دفتر امور بانوان و اقدامات دستگاه‌های دولتی موجب شد تا در فقدان بودجه و اعتبارات دولتی فعالیت‌های حوزه زنان بی کم و کاست ادامه پیدا کرده و به صورت نمائی توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه شور و نشاط از این باور و احساس آگاهی و توانمندی توانست انرژی گروه‌های اجتماعی را افزایش دهد، تصریح کرد: طرح‎ها و پروژه‌هایی در راستای سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید در راستای ارتقاء نقش زن و خانواده در جامعه انجام شد که نشان می‎داد در صورت هم‎گرائی می‎توان به نتایج مشخصی دست یافت.

بلوری تبیین کرد: بازارها و آلاچیق‎های فروش محصولات هم در سطح استان زنجان به صورت موردی و هم به صورت منظم تمرین‎های مفیدی را در بالا بردن تجربه کارآفرینی در اختیار زنان و دختران قرار داده است.

وی با تأکید بر اینکه خانه سازمان‎های مردم نهاد زنان در تثبیت مدنیت و بهبود شرایط جامعه مدنی نقش به سزایی ایفا می‌کند، ادامه داد: توسعه ورزش اعم از ورزش همگانی و ورزش‎های تخصصی و ورزش قهرمانی آرزویی بود که به میزان زیادی به این برنامه در استان زنجان جامه عمل پوشانده شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان اضافه کرد: ظهور و بروز توسعه ورزش‌ها را می‎توان در ورزش محلات، افزایش ساعت کار باشگاه‎ها و سالن‎های ورزشی و افزایش تعداد زنان ورزشکار دید که بارزترین آنها حضور زنان زنجانی در مسابقات جهانی المپیک به شمار می‎رود.

وی، راه‎اندازی بازارچه خود اشتغالی ویژه زنان را در شهرستان‎های طارم و خدابنده از جمله برنامه‌های دفتر امور بانوان و خانواده استانداری زنجان برشمرد

رتبه بندی این مطلب:
5/0
نظرات (0)تعداد نمایش ها (1768)

نویسنده: admin

دسته ها: اطلاعیه ها

کلمات کلیدی:

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان